breadcrumbs_revolution_theme

Ви хочете співпрацювати безпосередньо з виробником або ж розширити асортимент свого магазину? Тоді вам просто необхідний надійний постачальник товарів, незалежно від того, яким саме чином організований бізнес. Будь то інтернет-магазин, повноцінна торгова точка, дизайнер, мебляр або навіть мережа магазинів, якісні речі за вигідними умовами потрібні абсолютно в кожній справі.
Компанія «Альта Груп» вже більше десяти років на ринку все для виробництва меблів і пройшла шлях від маленького магазинчика до повноцінної мережі, яка обслуговує клієнтів у всіх куточках країни. Сьогодні у нас є можливість працювати в режимі реального часу з усіма бажаючими оформити покупки або ж просто проконсультуватися у наших менеджерів.
Варіанти співпраці з нашою компанією можливі в декількох площинах:

 • Оптові закупівлі за попередньою домовленістю;
 • Додаткові знижки для постійних клієнтів;
 • Максимально лояльні ціни за умови придбання великої партії виробів безпосередньо від виробника з приємними бонусами;
 • Можливість повернення товару протягом двох тижнів за умови наявності товарного або касового чека відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»;
 • Можливість безкоштовно перевірити якість товару і отримати замовлене в філіях нашої компанії.

Дропшиппінг

Ми пропонуємо дропшіппінг співпрацю всім, у кого є мета по розширенню асортименту. Магазин може отримати значне вливання одиниць до продажу без вкладень коштів у склад, автомобілі, товар, вантажників та інше. Тобто, по суті, ніяких додаткових вкладень, крім самої покупки, не передбачається взагалі. Та ще й знижки діють в постійному режимі.
Яким чином це працює?Переваги співпраці з нашою компанією «Альта Груп» очевидні, оскільки вони включають в себе наступні пункти:

 1. Можна замовити зразки продукції для перевірки якості.
 2. Інформацію про наявність товару можна отримати без нескінченних листів і дзвінків по заклопотаним лініях. У кожного клієнта буде свій особистий менеджер з постійно вільним каналом зв'язку.
 3. Для ведення бізнесу немає необхідності в оренді чи купівлі торгових залів, складів і співробітників. Досить простого комп'ютера з постійним виходом в інтернет для швидкого і якісного просування товару серед широкої аудиторії.
 4. Можна вивантажувати XML, що економить час для розміщення товару на сайті, оскільки позиції завантажуються миттєво і відразу готові до продажу.
 5. Бізнес такого типу не вимагає попередніх вкладень, оскільки вартість товару постачальнику відшкодовується тільки після отримання оплати від покупця.
 6. Асортимент постійно зростає і оновлюється за рахунок співпраці з великими заводами. Саме тому ми можемо дозволити собі гарантувати клієнтам гнучку систему знижок плюс до досить демократичними розцінками.

Для початку співпраці з «Альта Груп» за системою дропшіпінг необхідно зробити наступне:

 • Зареєструватися на нашому офіційному сайті;
 • Написати листа менеджеру за вказаною на сайті адресою з зазначенням контактних даних, посилання на інтернет-магазин і побажаннях в плані співпраці.

Репутація нашої компанії за роки роботи сформувалася досить позитивна, оскільки ми пропонуємо виключно якісний товар. Це підтверджується всіма необхідними перевірками і сертифікатами якості. Для нас репутація вельми важлива, а тому ми гранично чітко виконуємо всі свої зобов'язання по відношенню до кожного клієнта на всіх етапах співпраці.
Співпрацюючи з нами, кожен може бути впевнений в тому, що рухається в правильному напрямку!