breadcrumbs_revolution_theme

Про компанію

Наша компанія «Альта Груп» – це команда професіоналів, що закохані у свою справу. В нас Ви знайдете великі складські площі з багатотисячним асортиментом, просторі затишні виставкові зали, клієнтоорієнтовані сервіси та виробничі цехи з сучасним інноваційним обладнанням. Постійний розвиток кожного члена команди дозволяє нам залишатися лідерами на ринку.
Головна цінність в «Альта Груп» – це наші професіонали, які можуть з гідністю вирішити будь-яку ситуацію. Всі спеціалісти звикли працювати ініціативно, активно комунікувати із клієнтами, нести повну відповідальність за свої дії та працювати на результат. Команда працює у тісній взаємодії, за рахунок чого вдається в короткі терміни вирішувати масштабні завдання та залишати абсолютно задоволених результатом клієнтів.Основна лінія політики компанії – постійне вдосконалення виставкових залів, облікових систем, складського і виробничого обладнання, а також послуг, що надаються на постійній основі. Кожного дня ми дотримуємося основних принципів роботи компанії. До них входить наступне:

  • Дотримання стандартів якості продукції та послуг.
  • Взаємоповага.
  • Чесність.
  • Виконання всіх узятих на себе зобов'язань.
  • Відкритість по відношенню до клієнтів, партнерів.

Наші менеджери постійно відслідковують світові тенденції та технологічні новинки для того, аби краще впровадити в діяльність «Альта Груп». Ми вдало включили в свою діяльність новаторство, оскільки не обмежуємо, а навпаки заохочуємо усіх своїх співробітників до відвідин професійних тренінгів, курсів, профільних виставок та вивчення пропозицій сучасного ринку. Саме тому ми завжди не тільки знаємо про нові можливості, але й активно застосовуємо їх в своїй роботі. Ринок меблевих комплектуючих відстежується щодня, що дає нашим клієнтам можливість скористатися оновленим асортиментом з інноваційними варіантами конструкцій та комплектуючих.
Нашими клієнтами на постійній основі вже давно стали підприємства, виробничі меблевики-підприємці, спеціалізовані торговельні компанії, що виробляють меблі та роздрібні покупці. В нашому асортименті абсолютно увесь спектр продукції для виробництва корпусних меблів:

  1. Різні виробники.
  2. Широкий ціновий діапазон.
  3. Доступні ціни.
  4. Тільки якісні і екологічно чисті матеріали.
  5. Великі складські запаси товару, що дозволяють мати завжди в наявності товар, незважаючи на сезонність.

Крім цього ми пропонуємо обробку плитних матеріалів європейської фабричної якості в короткі терміни та надійні своєчасні логістичні послуги, які гарантують швидку та безпечну доставку. Наші менеджери орієнтуються на потреби кожного клієнта та намагаються виконувати усі його побажання, що досить просто враховуючи надширокий асортимент. Монтаж майстри проводять максимально швидко і дуже якісно, що гарантує довгий термін активної експлуатації.
Станьте нашими клієнтами і Ви відчуєте клієнтоцентрований сервіс у його європейському розумінні!