breadcrumbs_revolution_theme

НОВА СПІЛЬНА ПОСЛУГА ВІД інтернет-магазину Альта Груп і перевізника АВТОЛЮКС (найлояльнішої служби, яка працює в СУБОТУ, в неділю і НАВІТЬ в СВЯТКОВІ ДНІ!) БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА - сума замовлення всього від 7000 гривень, а для Рівненської та Волинської області - 4000 гривень ( крім негабаритних вантажів). Умови безкоштовних доставок по перевізникам і подробиці в розділі ДОСТАВКА!

  1. УВАГА! ДЛЯ ВСІХ КЛІЄНТІВ інтернет-магазину Альта Груп, ІСНУЄ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ, БУДЬ ПОЧТОВОЙ СЛУЖБОЮ, СУМА ЗАМОВЛЕННЯ ПОВИННА БУТИ БІЛЬШЕ НІЖ 14000 грн. ДЛЯ КЛІЄНТІВ В Рівненській і Волинській області - СУМА ЗАМОВЛЕННЯ від 8000 грн. (КРІМ негабаритних вантажів ЗАВДОВЖКИ ПОНАД 3 МЕТРІВ !!!).
  2. Будь-алюмінієвий профіль довжиною до 3 метрів (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Не всі перевізники можуть перевозити вантажі завдовжки понад 3 метрів, дана послуга вимагає уточнення у самих перевізників. Сума доставки 50% на 50% - діє тільки для постійних клієнтів, так як товар буде доставлятися за рахунок покупця, а 50% суми доставки, буде вноситься в якості передоплати за будь-який товар в інтернет-магазині Альта Груп). Порізка вертикального профілю навпіл - БЕЗКОШТОВНО! Сума замовлення від 7000 грн. В замовлення можна включати будь-яку фурнітуру, термоклей і кромку ПВХ!
  3. При замовленні АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ понад 8000 грн. - ДІЮТЬ ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ І VIP-ЦІНИ, ЯКІ ДОДАТКОВО обговорюються з менеджером + БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! (КРІМ негабаритних вантажів ЗАВДОВЖКИ ПОНАД 3 МЕТРІВ !!!).
  4. Для жителів міста Рівне та Луцьк, є можливість безкоштовної доставки на будь-яку суму, так як два рази на тиждень наш автомобіль марки Мерседес, здійснює доставку постійним клієнтам.
  5. Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що в нашому інтернет-магазині діють спеціальні акційні ціни, при покупці товару від 1 упаковки, а саме петлі меблеві GTV і Amark, конфирмат, направляючі телескопічні з доводчиків GTV Versalit Plus, ніжка регульована чорна 100 мм посилена!
  6. Якщо у Вас виникли питання, телефонуйте, обов'язково домовимося!